Připravili jsme průkaz energetické náročnosti pro obchodní centrum Géčko v Českých Budějovicích

Průkaz energetické náročnosti pro obchodní centrum, České Budějovice

Pro jedno z největších nákupních center v Českých Budějovicích – obchodní centrum Géčko, jsme připravili další kvalitní průkaz energetické náročnosti.

skala-barev-penb

Centrum Géčko se nachází v části města České Vrbné, nedaleko oblíbené turistické oblasti Vrbenské rybníky. Géčko je mimořádně populární. Před Vánoci je zde dokonce tolik návštěvníků, že téměř nelze najít parkovací místo.

Obchodní Obchodní pasáž v Géčkupasáž v Géčku
Obchodní pasáž v Géčku
Jednou z mnoha prodejen je i známý prodejce elektroniky Electroworld
Jednou z mnoha prodejen je i známý prodejce elektroniky Electroworld

Připravujeme PENB pro všechny typy budov

Průkazy energetické náročnosti zpracováváme pro všechny typy budov – od rodinných i bytových domů přes administrativní areály až po výrobní haly a obchodní centra. Naším domovským regionem je Jihočeský kraj a především Českobudějovicko, pracujeme však i pro klienty z dalších obcí, měst a regionů (střední Čechy, Praha, Vysočina, Plzeňsko aj.).

 

nezavazne-poptat-penb

 

Na kvalitě průkazu záleží

Někdy nás kontaktují lidé, kteří si koupili nebo pronajali nemovitost a mají pochybnosti o kvalitě PENB, který jim byl předložen. Příkladem může být dotaz ↑, který jsme dostali tento týden. Bohužel, situace na trhu je skutečně někdy poněkud dramatická. Snažíme se proto i formou osvěty informovat lidi, kteří PENB potřebují, aby věděli, na co mají dát pozor a podle čeho vybírat zpracovatele průkazu. Pro renomovaný oborový web Estav.cz jsme proto připravili seriál o PENB. V této souvislosti zejména upozorňujeme na článek 5 věcí, na které byste měli dát pozor, když necháváte zpracovat PENB. Předejdete tak mnoha komplikacím a nepříjemnostem.