PENB - energetický štítek bytového domu, Český Krumlov

PENB pro polyfunkční dům, Český Krumlov

Zpracovali jsme další průkaz energetické náročnosti budovy, tentokrát pro polyfunkční budovu, ve které jsou kancelářské prostory a byty.

 

skala-barev-penb

Průkaz energetické náročnosti budovy č. 180/2017

Průkazy energetické náročnosti budovy, kterým se někdy říká energetické štítky, zpracováváme již od roku 2011. Za tu dobu jsme jich dodali již 180. Pracujeme především v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, na Plzeňsku a částečně i na Vysočině.

Průkaz energetické náročnosti budovy s pořadovým číslem 180.
Průkaz energetické náročnosti budovy s pořadovým číslem 180.

Poctivá práce aneb na co dát pozor

Průkazy nezpracováváme na dálku. Pokud nejde o novostavbu, vždy se jedeme na dům osobně podívat. Pracujeme také s využitím všech potřebných podkladů, včetně projektové dokumentace. Pokud dokumentace chybí, dům zaměříme. Protože se však lidé, kteří potřebují PENB setkávají s nabídkami, které jsou cenově zcela mimo rámec poctivého zpracování, připravili jsme pro renomovaný web Estav.cz návod, který jsme nazvali 5 věcí, na které byste měli dát pozor, když necháváte zpracovat PENB.

Jak správně číst PENB

Za PENB bývá lidmi často považována pouze jeho grafická část. Celkem je průkaz však mnohem rozsáhlejší. Přečtěte si, co je PENB a proč je důležitý. Ten na obrázku výše má například téměř 90 stran. Pokud máte o PENB zájem, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás cenovou nabídku.

 

nezavazne-poptat-penb